| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 4 inch die roll or 8 inch die roll |
| Material | Stainless Steel |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Material | Stainless Steel |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Material | Plástico de calidad alimentaria |
|---|---|
| Color | blanco |
| TAMAÑO | 762*600*55 mm |
| Aplicación | cápsula, dulces, paintball, etc. |
| Función | Estaca, rodamiento de alta temperatura |
| Function | paitball and softgel making |
|---|---|
| Material | Alumnium |
| Capacity | 100,000/H |
| Useage | Softgel/Paintball |
| Certificate | CE/ISO |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Tamaño | 4.64.7.10.12 pulgadas |
| Motor de servomotor | Avaliable |
| Instalación de Technion | Avaliable |
| Warante | 2 años |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Material | Plástico de calidad alimentaria |
|---|---|
| Color | blanco o según sea necesario |
| Tamaño | 762*495*55mm |
| Aplicación | cápsula, dulces, paintball, etc. |
| Fortaleza | Estaca, rodamiento de alta temperatura |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Material | Plástico de calidad alimentaria |
|---|---|
| Color | blanco o según sea necesario |
| TAMAÑO | 762*495*55mm |
| Aplicación | cápsula, dulces, paintball, etc. |
| Función | Estaca, rodamiento de alta temperatura |