| Application | Capsule,Liquid,encapsulating |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 4 inch die roll or 8 inch die roll |
| Material | Stainless Steel |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 year |
| Application | Paintball Production |
| Aplicación | Producción de cápsulas blandas |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| ciudad capital | 100.000 cápsulas por hora |
| tirada de dado | 10 pulgadas |
| Garantía | 1 año |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Capsule |
| Product name | Automatic Encapsulation Machine |
| Certificación | ISO CE |
| Detalles de empaquetado | Jaulas de madera |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 year |
| Application | Paintball Production |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Application | Capsule,Liquid,softgel |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Overseas third-party support available |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certificación | ISO CE |
| Function | paitball and softgel making |
|---|---|
| Material | Alumnium |
| Capacity | 100,000/H |
| Useage | Softgel/Paintball |
| Certificate | CE/ISO |
| Matrial | SS316 |
|---|---|
| Electric | As requirment |
| Warrantee | 1 year after reach |
| Electricy part | Seimens |
| Capacity | 100,000 capsules |
| Solicitud | Producción de paintball, gelatina blanda de paintball. |
|---|---|
| Tipo | Cadena de producción de Paintball |
| Servicio postventa proporcionado | Ingenieros disponibles para dar servicio a maquinaria en el extranjero. |
| Garantía | 1 año |
| Nombre del producto | Pequeña máquina de encapsulación automática de aceite de pescado |